Greitesnė paskola verslui!

Gaukite iki € 250'000 per valandą be užstato

Monify teikia internetines paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms, kai pinigai reikalingi greitai

Monify palaiko įmones visose pabaltijo valstybėse, išduodama paskolas be užstato nuo 1'000 € iki 250'000 € per valandą, be jokių komisinių už paskolos išdavimą

Gaukite iki250000

Pinigai pasieks sąskaitą per 1 dieną

Komisiniai ir paslėpti mokesčiai€ 0

Mūsų pagrindiniai išskirtinumai

Nereikia niekur eiti

Kredito paraiška internetu

Greitas dokumentų rengimas

Nuo akimirkos, kai pateikėte dokumentus, pinigai pasieks Jūsų sąskaitą per 1 dieną

Jokio permokėjimo

Galimybė kreditą grąžinti ankščiau laiko be komisinio mokesčio ar baudų

Laikas, per kurį pinigai pasieks Jūsų sąskaitą

monify

Nebankinių

Banko

1 valanda

1 dieną

1 savaitė

1 mėnesis

Gaukite paskolą naudodamiesi pagalba

Monify skaičiais

600
apdorotų paraiškų
1 dieną
vidutinis laikotarpis, per kurį klientas gauna greitąją paskolą verslui
82.5%
klientų, pakartotinai besiskolinančių iš Monify
3
Šalys, kuriose veikia Monify

palūkanos vos nuo 3% per mėnesį

€10 /dieną už kreditą €10 000

Klientų atsiliepimai

Dėkojame už Jūsų kredito pasiūlymą ir profesionalumą bendraujant bei vertinant mūsų verslą. Mes tai labai vertiname ir tai yra labai svarbu mūsų įmonės plėtrai.

Glow International UAB

Užsiimame saulės kolektorių prekyba ir montavimu. Neseniai sudarėme sutartis dėl prekių eksporto. Dėl apyvartinio kapitalo trūkumo sandoriams reikėjo papildomo finansavimo. Aš netyčia sužinojau apie Monify ir per trumpą laiką gavau reikiamą sumą. Dabar mes sėkmingai veikiame Monify dėka!

Nikolajs L.

Labai puikus servisas, greitas ir paprastas paskolos gavimas.

UAB KUKURUKU

Mūsų įmonė užsiima medienos perdirbimu. Mes norėjome nusipirkti papildomų rąstų už pigesnę kainą. Kai kreipėmės į banką, bankas vertino ir svarstė galimybę skirti lėšas, tačiau mums pinigai buvo reikalingi poros dienų bėgyje. Apie "Monify Ltd." mes sužinojome iš kolegos. Susisiekus su bendrove jau kitą dieną turėjau lėšų apvaliosios medienos pirkimui. "Monify Ltd." yra orientuota į kliento poreikių tenkinimą ir verslo aplinkos supratimą. Ateityje taip pat ketinu dirbti su šia kompanija.

SIA Ludzenieki

Užsiimu automobilių prekyba. Norėjome nusipirkti sunkvežimį ir greitai parduoti vienam iš mūsų klientų, tačiau trūko pinigų. Ieškojome finansavimo bankuose, tačiau tai užėmė daug laiko. Apie Monify sužinojau iš draugo. Nors tai ir nauja įmonė, komanda turi patirties. Pasiūlymą atsiuntė taip greitai, kad nepėjau net pabaigti išgerti kavos. Pinigus dar greičiau. Duokite kelią jauniems žmonėms.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Neįtikėtinai greitas patvirtinimas! Jei bendrovei reikia padidinti apyvartinį kapitalą – nedelskite- Monify yra tai, ko Jums reikia. Dėkojame už gerą bendradarbiavimą!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Mes esame medienos kuro gamybos įmonė. Sezono pradžioje paklausa didėja, todėl norint padidinti apimtis reikalingas papildomas apyvartinis kapitalas. Skolinantis iš banko laukimo laikas yra pakankamai ilgas, tačiau norint maksimaliai padidinti pardavimus, pinigų reikėjo mėnesio bėgyje. Viešoje erdvėje sužinojome apie SIA Monify. Mes susisiekėme su kompanija ir gavome pasiūlymą per pusvalandį nuo dokumentų gavimo. Kitą dieną mes pasirašėme sutartį, o pinigai buvo paskyroje po poros valandų. Ateityje, kai mums reikės finansuoti apyvartinio kapitalo didinimą, mes žinome, kur kreiptis.

SIA Manco Energy Latgale www.myfuelwood.com

Užsiimu žėmės ūkiu. Šiais metais nusprendžiau išplėsti ūkinės paskirties žemės plotą ir skubiai prireikė lėšų kurui, skirtam derliaus nuėmimui. Be Monify aš nebūčiau turėjęs lėšų derliaus nuėmimui, nes banko paskolos laiku nebūčiau gavęs! Pinigai buvo atsiųsti taip greitai, kad mano verslo produktyvumas liko visiškai nepakitęs.

SIA Agronova

Paskola padėjo įsigyti jau porą metų nuomojamas 2 degalines, o tai išlaikė stabilią įmonės apyvartą. Papildomos apyvartos neatnešė, nes mes tas degalines nuomojomės, bet tai padėjo sumažinti įmonės kaštus. Priešingu atveju būtų reikėję atleisti dalį darbuotojų ir įmonės apyvartos bei pelnas būtų sumažėję. Monify tikrai rekomenduotume- nes ištikro dirba labai profesionaliai- greitai, pasirašymas elektroniniu parašu.

Tikėjomės staigaus augimo, todėl pinigai labai pravertė padidinti apyvartines lėšas. Vertiname Monify paslaugas labai gerai, tik labai gerai. Patogiausia buvo, tai kad viską galima susitvarkyti dirbant iš biuro, nekeliant kojos kitur. Norėtųsi, kad mokėjimai dengtų ir paskolą, o ne tik palūkanas. Taip pat, pinigai už palūkanas be jokios abejonės yra dideli, bet bendradarbiaučiau ateityje ir rekomenduočiau savo draugams.

UAB "Madagaskaras" www.madagaskaras.eu

Esu labai dėkinga Monify komandai už profesionalų, sklandų bei greitą kliento aptarnavimą. Progresyviam, veržliam verslui greitos paskolos, dėka Monify, leidžia priimti palankius sprendimus iškilus neplanuotiems iššūkiams.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Monify padėjo, su pasiskolintais pinigais įgyvendinome savo planus, pinigus skyrėme apyvartai didinti. Pradžioje šiek tiek nusivylėme, kai užsitęsė atsakymas, tikėjomės greičiau. Vienu metu pagalvojome, kad galime ir negauti paskolos. Klientų aptarnavimas geras, bet užtruko. Mėgstu atsakymą gauti iš karto taip arba ne. Rekomenduočiau.

UAB Saiva

Mūsų kompanija užsiima statybos darbais. Laimėjus konkursą buvo reikalingas papildomas apyvartinis kapitalas medžiagų pirkimui. Kalbant apie bankus, procesas pasirodė esąs labai ilgas, o pinigų reikėjo kelių dienų bėgyje. Mes sužinojome apie „Monify“ ir nedelsdami kreipėmės į įmonę bei likome maloniai nustebinti, atsiuntus visus reikiamus dokumentus jau kitą dieną gavome pinigus į savo įmonės sąskaitą! Nuo šiol mes žinome kur kreiptis. Rekomenduojame „Monify“ ir Jums!

IK A&K

Mūsų partneriai

Sužinokite, kuris kreditas Jums tinkamiausias