Greitesnė paskola verslui!

Gaukite pasiūlymą iki 250 000 EUR per 1 valandą be užstato

Kreditas be užstato

€ 1 000 – € 250 000

Laikotarpis

Iki 6 mėnesių
3 mėnesiai

Gaukite € 25 000 pasiūlymą per valandą be užstato

  • Dokumentų pasirašymas:internetu
  • Paskolos nutraukimas:termino pabaigoje
  • Paskolos gavimas:jokių komisinių
  • Ankstyvas grąžinimas:jokių komisinių
  • Palūkanų mokėjimas:750 € / per mėnesį
  • Trukmė: 10 minučių Tiek minučių praleisite, kad paruoštumėte visus reikalingus dokumentus paskolos paraiškai ir sutarties pasirašymui

Principai, kuriais remiamės kasdienėje veikloje

Mes skatiname ekonomikos augimą kartu su Jumis.

speed Created with Sketch.

Greitis

Monify komanda neverčia savo klientų laukti – viską darome greitai ir tiksliai. Taip yra todėl, kad žinome, kaip jums svarbu nedelsiant pradėti įgyvendinti turimus planus. Greitai reaguojame į Jūsų užklausas, greitai pateikiame atsakymus, greitai parengiame sutartis ir iškart pervedame pinigus. Viską įvykdome per vieną valandą.

trust Created with Sketch.

Skaidrumas

Paskolos juridiniams asmenims reikalauja atvirumo– todėl laikomės taisyklių, užtikrinančių tarpusavio pasitikėjimą tarp „Monify“ ir kliento komandų. Mes sąžiningai atliekame savo funkciją suteikti reikiamą paskolą laiku, todėl tikimės, kad ir mūsų klientai savo ruožtu laikysis savo įsipareigojimų.

growth Created with Sketch.

Augimas

Greita paskola verslui – gana nauja paslauga rinkoje. Atsižvelgdami į rinkos pionieriams tenkančią atsakomybę nuolat geriname klientams siūlomų paslaugų kokybę ir sąlygas.

Monify skaičiais

>600 apdorotų paraiškų
40 min. vidutinis laikotarpis, per kurį klientas gauna greitąją paskolą verslui
81.5% klientų, pakartotinai besiskolinančių iš Monify
3 Šalys, kuriose veikia Monify

Klientų atsiliepimai

Užsiimame saulės kolektorių prekyba ir montavimu. Neseniai sudarėme sutartis dėl prekių eksporto. Dėl apyvartinio kapitalo trūkumo sandoriams reikėjo papildomo finansavimo. Aš netyčia sužinojau apie Monify ir per trumpą laiką gavau reikiamą sumą. Dabar mes sėkmingai veikiame Monify dėka!

Nikolajs L.

Dėkojame už Jūsų kredito pasiūlymą ir profesionalumą bendraujant bei vertinant mūsų verslą. Mes tai labai vertiname ir tai yra labai svarbu mūsų įmonės plėtrai.

Glow International UAB

Esu labai dėkinga Monify komandai už profesionalų, sklandų bei greitą kliento aptarnavimą. Progresyviam, veržliam verslui greitos paskolos, dėka Monify, leidžia priimti palankius sprendimus iškilus neplanuotiems iššūkiams.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Neticami ātrs apstiprinājums! Ja uzņēmumam ir vajadzība palielināt apgrozāmos līdzekļus - nekavējaties Monify ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Paldies par veiksmīgu sadarbību!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Užsiimu automobilių prekyba. Norėjome nusipirkti sunkvežimį ir greitai parduoti vienam iš mūsų klientų, tačiau trūko pinigų. Ieškojome finansavimo bankuose, tačiau tai užėmė daug laiko. Apie Monify sužinojau iš draugo. Nors tai ir nauja įmonė, komanda turi patirties. Pasiūlymą atsiuntė taip greitai, kad nepėjau net pabaigti išgerti kavos. Pinigus dar greičiau. Duokite kelią jauniems žmonėms.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Nodarbojamies ar celtniecības darbiem! Uzvarot konkursā, līguma īpatnību dēļ, bija nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi materiālu iegādei! Griežoties pie bankām, process izrādījās ļoti ilgs, kas nozīmētu neiekļaušanos grafikos, bet naudas līdzekļi bija vajadzīgi jau pāris dienu laikā. No paziņām uzzināju par Monify un uzreiz sazinājos ar uzņēmumu, biju patīkami pārsteigts par attieksmi, pret mani kā klientu, visu izskaidroja un izsniedzot visus nepieciešamos dokumentus, naudu savā uzņēmuma kontā saņēmu jau nākamajā diena! Turpmāk zināšu kur griezties un noteikti ieteikšu arī pārējiem!

IK A&K

Užsiimu žėmės ūkiu. Šiais metais nusprendžiau išplėsti ūkinės paskirties žemės plotą ir skubiai prireikė lėšų kurui, skirtam derliaus nuėmimui. Be Monify aš nebūčiau turėjęs lėšų derliaus nuėmimui, nes banko paskolos laiku nebūčiau gavęs! Pinigai buvo atsiųsti taip greitai, kad mano verslo produktyvumas liko visiškai nepakitęs.

SIA Agronova

Mūsų partneriai

Visas paskolos išdavimo procesas
atliekamas internetu

Prenumeruoti Monify naujienas